.

.

Градина Рака Алатка Посееш Традиционалните Сетови Пиштол Зафат Dibber, Сеење Семе Фармацевт, Расад Dibber и Widger

Градина Рака Алатка Посееш Традиционалните Сетови Пиштол Зафат Dibber, Сеење Семе Фармацевт, Расад Dibber и

мислење на клиентот:

DEN 163.20
Достапност
Во достапна форма

Едноставен и лесен за користење фармацевт.Ергономски извит се справи со дупки напор.Лесно да пренесување на вашите растителни на вистинското место.Едноставен дизајн ви овозможува да го контролирате протокот низ 5 различни големина места.Пиштол Зафат Dibber Големина : 6.5x12 CM , Сеење Семе Фармацевт Големина : 15 CM, Расад Dibber И Widger Големина : 15 CM.Тие ќе го направат вашиот градина садење дупки напор.Тие ќе бидат вашиот идеален избор на градинарски алатки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите