.

.

KumenTo Моќна Соларна LED Светло Отворено Водоотпорен Соларен Погон Светилки Ѕид Светилки 6LED Улично Осветлување Светилка Градина Декорација

KumenTo Моќна Соларна LED Светло Отворено Водоотпорен Соларен Погон Светилки Ѕид Светилки 6LED Улично Осветлување

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

1. Високо-капацитетот на литиум батерија : Литиум батерија со 600m Ah висок капацитет, да ви даде светлина на облачни денови. 2. IP65 водоотпорен : Оваа соларна светилка е направен од високо-сила пластика.На соларен панел има уникатна IP65 водоотпорен дизајн, кој може да издржи сите видови на лоши временски услови. 3. Соларен панел : во Текот на денот, на соларен панел излези на соодветната моќ да ја полните батеријата под сончева светлина, и може да работи во човечкото тело индукција на чекање во текот на ноќта. 4. Силен извор на светло : Оваа светилка го подобрува покриеноста со влага-доказ, водоотпорен, ПРЕДВОДЕНА монистра, кој е со висок квалитет, осветленост и подолг живот. 5. Примена : Тоа сончевата светлина е погоден за осветлување во courtyards, вили, ходници, базени, патишта и на други места.Тоа може да се користи во затворени простории.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите