.

.

LAJIAO Вода Кригла, 200/300ml Виски Очила Уникатен Таписерии Изработка Планината Занает Премиум Мода Пиење Чаша за Виски Љубители Вода

LAJIAO Вода Кригла, 200/300ml Виски Очила Уникатен Таписерии Изработка Планината Занает Премиум Мода Пиење Чаша

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

Кој својата Планината занает, овој производ е уникатен и иновативен дизајн ги носи елегантен дегустација во секое време, што е ултра-чиста и мазна.Она што оваа стаклена чаша може да ви понуди е дека тоа не може да се користи само за да се одржи чај, кафе, млеко, и така натаму, но тоа исто така може да се користи како подарок за пријателите и семејството.Тоа е погоден за бар, кујна, клуб, кафуле, паб и така натаму.Направени од високо borosilicate стакло материјал, овој производ е да се носат-отпорни и долготрајни.Постојат две големини можете да изберете од.Опис : Кој својата Планината занает, овој производ е уникатен и иновативен дизајн ги носи елегантен дегустација во секое време, што е ултра-чиста и мазна.Она што оваа стаклена чаша може да ви понуди е дека тоа не може да се користи само за да се одржи чај, кафе, млеко, и така натаму, но тоа исто така може да се користи како подарок за пријателите и семејството.Направени од високо borosilicate стакло материјал, овој производ е да се носат-отпорни и долготрајни.Постојат две големини можете да изберете од.Тоа е погоден за бар, кујна, клуб, кафуле, паб и така натаму.Точка Име : Виски Glasses Material : Висок Borosilicate Glass Capacity : 200ml, 300ml.Карактеристики : Исклучителна, Планината Fuji, Топлина-resistant Size Детали : 200ml Големина : 7cm x 7cm/2.76" x 2.76" (Прибл.)300ml Димензии : 8cm x 8cm/3.15" x 3.15" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Виски Очила.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите