.

.

Almencla 2 Парчиња 2ml Стакло Pipette Дипломира

Almencla 2 Парчиња 2ml Стакло Pipette Дипломира

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Направени од премиум стакло,дебела и издржливи.Одлична за во лабораторија, хемија, микробиологија и повеќе.Еколошки и не-токсични,тоа е еднократно по исчисти,подобро од пластични pipette.За примање и издавање течности.Матурата е многу јасно и професионално, лесно читлив.Опис : - Направени од премиум стакло,дебела и издржливи - Еколошки и не-токсични,тоа е еднократно по исчисти,подобро од пластични pipette - Матурата е многу јасно и професионално, лесно читлив. - За примање и издавање течности. - Одлична за во лабораторија, хемија, микробиологија и more Specification : - Капацитет : 2ml - Должина на : Прибл.20cm/7.87 инчен - Материјал : Стакло и Гума - Боја : Transparent Package Вклучува : 2 Парчиња Стакло Pipettes.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите