.

.

Кожа Абажур, Мала Светилка Сенка, Барел Кожа Абажур за Маса Светилка, Светилка Сенка Покритие за Подот Светлина Замена, Европски Стил Клип На Droplight Ѕид Светилка Свеќ

Кожа Абажур, Мала Светилка Сенка, Барел Кожа Абажур за Маса Светилка, Светилка Сенка Покритие за Подот Светлина

мислење на клиентот:

DEN 456.00
Достапност
Во достапна форма

✿☞ 【РЕТРО СТИЛ】 На ретро стил абажур е погодна за декорација на вашите спални соби, дневни соби, магацини, балкони, ресторани, кафулиња, хотели и барови, итн.Тоа е исто така се применуваат за ретро и модерен стил или бохемски стил. ✿☞ 【КОЖА ДИЗАЈН】Оваа абажур е направен на СТП кожа, едноставен и класичен, exuding релаксирачки и удобен на ѕвонење. ✿☞ 【ПРИЈАТНА АТМОСФЕРА】 На абажур создава удобна и декоративни светлина, мека и пријатна атмосфера за вашата соба. ✿☞ 【ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ】Оваа абажур е засенчување покрие, исто така светлина декорација маска, погодна за многу мали светилки, луковици, круг светилки, топката светилки, можете да ги красат тоа по волја, но тоа не може да се користи за светилка цевки. ✿☞ 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 Тоа е лесно да се чисти , само се користи duster или туш главата во купатило да се чисти со вода. ★★★ Спецификации : ★ Име : Абажур★ Материјал : СТП кожа★ Боја : Црно, жолто-кафена, темно brown Size : ★ Надворешниот Дијаметар : околу 15cm/5.91 во★ Внатрешен Дијаметар : околу 3cm/1.18 во★★★ Пакување Листа : ★ 1*Абажур★★★ Белешки : ★ Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере. ★ Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите