.

.

ZDBH Микроскоп Адаптер Биолошки Микроскоп Кондензаторот Отворот 1.25 Мм, Дијафрагмата 3 Навртки Микроскоп Додатоци

ZDBH Микроскоп Адаптер Биолошки Микроскоп Кондензаторот Отворот 1.25 Мм, Дијафрагмата 3 Навртки Микроскоп Додатоци

мислење на клиентот:

DEN 838.32
Достапност
Во достапна форма

Погоден за : Биолошки Микроскоп.Со 3 навртки на фиксни.Quatity : 1 парче.Предмет Тип : Abbe Кондензаторот.Суштински микроскоп додаток .е практичен додаток, лесно да се инсталира.Ве молиме контактирајте со нас директно за итна помош доколку имате било каков проблем со нашиот производ, ние би биле многу среќни да ви помогнат и ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите