.

.

NA Кат мат Кат Пена Кат мат Спојување Бебе да Ползи мат Дете Качување мат Lengthandwidth60cmthick2.0(cm) Светлина

NA Кат мат Кат Пена Кат мат Спојување Бебе да Ползи мат Дете Качување мат Lengthandwidth60cmthick2.0(cm) Светлина

мислење на клиентот:

DEN 818.40
Достапност
Во достапна форма

Производ : Подот мат.Производот се користи : деца да си играат.Производ тежина : 0.6 кг.Главната материјал на производот : ЕВА пена.Карактеристики на производот : ладно изолација и топлинска изолација на располагање во сите годишни времиња.Модел : Дрво жито Боја : Бела, Dark, Light, Сива Ќебе Мат Категорија : Подот Мат Материјал : ЕВА Пена Применливи Сцена : Дома Комерцијални Foyer Јадење Сала Сала Сала Дневна Соба Конференциска Сала Студија Сала Спалната соба Ткаенина Главна Состојка : ЕВА Пена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите