.

.

блиц versand германија Мода Заштитни Случај Транспарентен TPU Цртан филм Време M6 Samsung Галакси Мини S5

блиц versand германија Мода Заштитни Случај Транспарентен TPU Цртан филм Време M6 Samsung Галакси Мини S5

мислење на клиентот:

DEN 790.80
Достапност
Во достапна форма

За модел на мобилен телефон : Samsung Galaxy S5 Мини со дизајн : Auszeit M6 # транспарентен случај со отпорно на гребење мотив (производот слика е само еден пример на ориентација и не мора да се покаже вашиот паметен телефон за да се поедностави на презентација).Уникатен дизајн благодарение на транспарентен случај со мотив.TPU транспарентен случај со мотив = супер стилски.Ве молиме имајте во предвид дека сликите во продажба екранот се примери за само.Секој КОМПЈУТЕР може да ги прикаже сликите малку поинаку, па најмали отстапувања во боја се е можно.Ве молиме исто така, наведуваат дека секој вид на телефонот има камера отворање на друго место.Стабилна и shatterproof / совршен како подарок / многу други дизајни на располагање.Блиц е регистриран бренд име и Германија и Европа.Флеш случај со M6 мотив совршено се вклопуваат за вашиот Самсунг Galaxy S5 Мини направени од полу-еластична TPU случај.Оваа флеш заштитни случај нуди вашиот уред оптимална заштита од гребнатини на грбот и страните.Исто така, Блиц заштитни случај ви нуди совршено се вклопуваат и висок квалитет на боја за печатење.Благодарение на тенок одговара дизајн, вашиот паметен телефон не е непотребно зголемена, како Блиц заштитни случај совршено се вклопува.Нашиот производ карактеристики на флеш заштитни случај : Совршено се вклопуваат за вашиот : Samsung Galaxy S5 Мини.Мотив : Време M6. Многу елегантен благодарение на транспарентен површината и висок квалитет на печатење печати. 0.5 mm лесни TPU материјал - стабилен и shatterproof.TPU не се лизга површина - одлични зафат.Прецизно отсекување на испис за сите пристаништа, камера, копчињата и екранот.Многу добра вредност за парите.Купи флеш заштитни случај со мотив и заштитете го вашиот телефон од гребење и исто така да додадете оптички нагласи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите