.

.

Сино Пеперутка Samsung Галакси Забелешка 9 Правоаголник Случај Црна TPU Гума Заштитна Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси Забелешка 9 со Не се Лизга Одговара на Работ

Сино Пеперутка Samsung Галакси Забелешка 9 Правоаголник Случај Црна TPU Гума Заштитна Мобилен Телефон Случај

мислење на клиентот:

DEN 1212.00
Достапност
Во достапна форма

Овој Уникатен Прилагодено Случај само Погоден за Samsung Галакси Забелешка 9, Не се применливи на други производи со слични имиња, но различни големини.Направени од Издржлив TPU Материјал, Телефонот Случај е Лесен и Флексибилен, Совршен за Вашиот Телефон, Обезбедување на најефикасен Капка Заштита.Заштита на Вашиот Телефон Назад и Аглите Од Отпечатоци од прсти, Гребнатини, Прашина, Испакнатини и Носат.Токму Намали за да се Зачува Целосна Употреба на Јачината на звукот Копчиња, Полнач, Камера, Микрофон, Џек за Слушалки и Сите Други Пристаништа.Напредни Обезбедување на Квалитет, кои се Испраќаат од Кина, Постигне во рок од 2-3 Недели По Ставање на Ред.Ние обезбедуваме прилагодено фото услуги, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите