.

.

GILIGEGE Кујна Храна, Маша Нерѓосувачки Челик Анти-Scald Леб Скара Клип Бифтек Клип Храна Клип за Готвење, Служат, Скара, СКАРА & Салата(Сребро , M)

GILIGEGE Кујна Храна, Маша Нерѓосувачки Челик Анти-Scald Леб Скара Клип Бифтек Клип Храна Клип за Готвење, Служат,

мислење на клиентот:

DEN 209.28
Достапност
Во достапна форма

★Она што ќе добиете : од Нерѓосувачки Челик Кујнски Храна, Маша,Големина : 26 X7.5cm/10.24"Не-стап, отпорен на Корозија и Мирис кои се отпорни.prefect за СКАРА, салата, бразилецот, пржење и готвење. ★Премиум 100% храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик ,отпорни на Топлина до 480°F. ★машина за миење Садови безбедно и заклучување затворена за едноставни складирање. ★Ресторан квалитет маша дека се совршени за употреба во вашиот дом. ★Отпорни на топлина до 480°С, и гарантира 100% BPA-free, храна одделение.Опис : од Нерѓосувачки Челик Кујнски Храна, Маша,Големина : 26 X7.5cm/10.24"Не-стап, отпорен на Корозија и Мирис кои се отпорни.prefect за СКАРА, салата, бразилецот, пржење и готвење.Премиум 100% храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик ,отпорни на Топлина до 480°С, и гарантира 100% BPA-free.Машина за миење садови безбедно и заклучување затворена за едноставни складирање.Ресторан квалитет маша дека се совршени за употреба во вашиот дом.Топлина отпорни до 480°С, и гарантира 100% BPA-free,Големина : 26 X7.5cm/10.24" Пакет се вклучени : 1×Бифтек Клип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите