.

.

3pcs Коса Боја на Собата, Посочи Опашка Коса Боја Четка,Не се Лизга База на Косата Боење Сад за Мешање, Мека Најлон Коса Голема Боење Четка Заврши Фризерски Боење на Ко

3pcs Коса Боја на Собата, Посочи Опашка Коса Боја Четка,Не се Лизга База на Косата Боење Сад за Мешање, Мека

мислење на клиентот:

DEN 304.56
Достапност
Во достапна форма

Посочи Опашка Рачка : Укажа опашка коса четка, посочената опашката е погодно за подигање и поделба на косата, и за боење на косата.Не се Лизга База : Со коса боја на четка во собата е лесно да се контролира износот на боја на косата, и не се лизга база можат да бидат цврсто поставени на десктоп.Заврши Алатки : коса боја сад и 2 коса боја четки се достапни за да ги задоволат вашите различни потреби, мал и лесен.Анти се Лизга се Справи со : Заоблени лак во облик на анти се лизга се справи со, ергономски дизајн, лесно да се одржи и да го користите, интимни и практични.Добра Еластичност : косата боење четка е направен од мек најлон материјал, со силна жилавост, добра еластичност, без деформација, и лесно да боја на косата.Функција : 1. Посочи Опашка Рачка : Укажа опашка коса четка, посочената опашката е погодно за подигање и поделба на косата, и за боење на косата. 2. Не се Лизга База : Со коса боја на четка во собата е лесно да се контролира износот на боја на косата, и не се лизга база можат да бидат цврсто поставени на десктоп. 3. Заврши Алатки : коса боја сад и 2 коса боја четки се достапни за да ги задоволат вашите различни потреби, мал и лесен. 4. Анти се Лизга се Справи со : Заоблени лак во облик на анти се лизга се справи со, ергономски дизајн, лесно да се одржи и да го користите, интимни и практични. 5. Добра Еластичност : косата боење четка е направен од мек најлон материјал, со силна жилавост, добра еластичност, без деформација, и лесно да боја на косата.Спецификација : Предмет Тип : Коса Боја комплет Материјал : ABS, Најлон Производ Големина : Боење Сад : Прибл. 12.5 x 7.4 x 5.5 cm / 4.9 x 2.9 x 2.2 во Дното Должина : Околу. 6cm / 2.4 во Посочи Опашка Четка : Прибл. 19.5 x 3.6 cm / 7.7 x 1.4 во Четка Рачка : Прибл. 16.5 cm / 6.5 во Голема Четка : Прибл. 19 x 5.5 cm / 7.5 x 2.2 во Четка Рачка : Прибл. 15.5 cm / 6.1 во Пакет Листа : 1 x Коса Боја Сад 1 x Посочи Опашка Четка 1 x Голема Четка.

Клучни карактеристики

Item Type:
Hair Dye kit
Material:
ABS, Nylon
Product Size:
Dyeing Bowl:
Approx. 12.5 x 7.4 x 5.5cm / 4.9 x 2.9 x 2.2in
Bottom Length:
Approx. 6cm / 2.4in
Pointed Tail Brush:
Approx. 19.5 x 3.6cm / 7.7 x 1.4in
Brush Handle:
Approx. 16.5cm / 6.5in
Large Brush:
Approx. 19 x 5.5cm / 7.5 x 2.2in
Brush Handle:
Approx. 15.5cm / 6.1in
  :
Package List:
1 x Hair Dye Bowl :
1 x Pointed Tail Brush :
1 x Large Brush :

Им се допаѓа и на купувачите