.

.

Pinsofy Ротирачки Светла Топка, Океанот Проектор LED Светилка Ротирачки Четири Бои Ѕвезда Проекција за Статистика за Дома

Pinsofy Ротирачки Светла Топка, Океанот Проектор LED Светилка Ротирачки Четири Бои Ѕвезда Проекција за Статистика

мислење на клиентот:

DEN 472.56
Достапност
Во достапна форма

LED ротирачки четири бои ѕвезда проекција, тоа е шарени, додава вкус на вашиот живот.LED проекција осветлување не му наштети на очите, можете да го користите без да се грижиш за повреда на вашиот поглед.Проекција светилка е направен од пластични материјали, која ги има карактеристиките на силен отпор, не-токсични и добра моќ на перформансите.Опсегот на примена опфаќа widly, свадба декорација, дома декорација, празник декорација, семејство, забава, роденден, отворено патување.Тоа е практично светлина за вас и вашите деца, исто така, совршен подарок за вашите пријатели.Функција : 1. LED ротирачки четири бои ѕвезда проекција, тоа е шарени, додава вкус на вашиот живот.2. Опсегот на примена опфаќа widly, свадба декорација, дома декорација, празник декорација, семејство, забава, роденден, отворено патување.3. Проекција светилка е направен од пластични материјали, која ги има карактеристиките на силен отпор, не-токсични и добра моќ на перформансите.4. LED проекција осветлување не му наштети на очите, можете да го користите без да се грижиш за повреда на вашиот поглед.5. Тоа е практично светлина за вас и вашите деца, исто така, совршен подарок за вашите пријатели.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Топката Light Material : Пластични Апликација : Внатрешна Lighting Power : 4 WPlug : НИ Plug Rated Напон : 100 V-240 VPower Кабелот : 75см / 29.5 во Станот Wire Diameter : Прибл. 9cm / 3.5 in Height : Прибл. 11.5 cm / 4.5 in Weight : Прибл. 247g / 8.7 оз Пакет Листа : 1 x Топката Light1 x Инсталација Kit (4 Pcs)1 x Завртка за Полнење (6 Pcs)1 x Корисникот Manual1 x Круг Дното Поддршка.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Ball Light
Material:
Plastic
Application:
Indoor Lighting
Power:
4W
Plug:
US Plug
Rated Voltage:
100V-240V
Power Cord:
75cm / 29.5in Flat Wire
Diameter:
Approx. 9cm / 3.5in
Height:
Approx. 11.5cm / 4.5in
Weight:
Approx. 247g / 8.7oz 
Package List:
1 x Ball Light :
1 x Installation Kit (4Pcs) :
1 x Screw Kit (6Pcs) :
1 x User Manual :
1 x Round Bottom Support :

Им се допаѓа и на купувачите