.

.

Ewer Божиќ Украс Складирање Кутија Транспарентен Декоративни Организатор со Рачки и Патентите Божиќ Украс за Складирање Zip Градите со 36 Прегради

Ewer Божиќ Украс Складирање Кутија Транспарентен Декоративни Организатор со Рачки и Патентите Божиќ Украс за

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Димензии : 32*25*25cm/12.6*9.8*9.8 во, да ги Задржи вашите Божиќ LED светилки и украси за безбедно и организирано.Паѓа за полесно Чување, Flattens кога не е во употреба, па тоа€s лесно за чување речиси насекаде.Можете да ја користите оваа убава складирање кутија со или без внатрешниот партиции, ако предмети се големи или ќе се стави некои екстра во ова поле се отстранат само внатрешниот подови и да се пополни полето без внатрешната структура.Секој оддел е за 3.15 ¢ â, и лесно може да го чувајте стандардна големина елка украси.Се организираат и да ги чува сите ваши LED Божиќ светла и продолжени кабли во овој пригоден елка светла складирање кутија.Идеален за Божиќ LED Светла складирање и украси со силна носат рачка, двојно zip прицврстување и транспарентен дизајн,па можете да ја видите содржината.Specifications: Материјал : PVCSize : 32*25*25cm/12.6*9.8*9.8 in Package Содржина : 1 Pcs x Празна Кутија за Складирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите