.

.

ZXY-NAN Ткиво Кутија, Тоалетна Хартија Носителот,Тоалет Дупка-Слободен Санитарни Ткиво Кутија Водоотпорен Ролна Хартија Држачот за Ѕид-Монтирани Тоалет Ткиво Носите?

ZXY-NAN Ткиво Кутија, Тоалетна Хартија Носителот,Тоалет Дупка-Слободен Санитарни Ткиво Кутија Водоотпорен Ролна

мислење на клиентот:

DEN 357.12
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Пластика.Поставување Метод : Виси Тип.Тип : Ткиво Канистер.Применливи Ткиво : Ролна Хартија.Ако квалитетот на производот не е добро, ве молиме контактирајте не директно.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако квалитетот на производот не е добро, ве молиме контактирајте не директно.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Материјал : Plastic Laying Метод : Виси Type Type : Ткиво Canister Applicable Ткиво : Roll Paper Style : Модерна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите