.

.

TYZK Микроскоп за Полнење 300X 600X: 80X 160X Индустриски Видео Микроскоп за Зумирање В Гората Леќа Микроскоп Леќа Адаптери (Боја : 600x, со Дијаметар : 35mm)

TYZK Микроскоп за Полнење 300X 600X: 80X 160X Индустриски Видео Микроскоп за Зумирање В Гората Леќа Микроскоп

мислење на клиентот:

DEN 2208.00
Достапност
Во достапна форма

Широко се користи за : машинска визија, microelectronics, SMT и други големи област набљудување.Работното растојание : 15mm или 30мм - бесконечна.Леќа должина : 45mm или 59mm.Работни прстен : ¢40mm или ¢50mm или ¢35mm.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите