.

.

Календар 2022 Година Mouse Pad,Тревата, Растенијата Светлина Blur Сопствени Игри Подлоги за Глувче со Дизајни

Календар 2022 Година Mouse Pad,Тревата, Растенијата Светлина Blur Сопствени Игри Подлоги за Глувче со Дизајни

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

1.Живописни Слика Совршен Бои - Највисок Квалитет На Слики на располагање;. 2.Три различни големини се достапни : 8.66 x 7.09 во. / 22x 18cm или 10.2 x 8.2 во. / 26 x 21cm или 11.81 x 9.84 во. / 30 x 25cm;. 3.Обезбедува одлични глувчето за следење на топката или оптички глушец;. 4.Тоа е исто така добра идеја е да ги испратите како подарок за вашите пријатели;. 5.Не се лизга поддршка;.Висок квалитет на персоналните mouse pad, одличен подарок за гикови, гејмери, или секој со компјутер.Гумена подлога спречи mousepad од лизгање.Машина перат.Мат финиш слика ќе не исчезнат или кора.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите