.

.

Missy J е Carob Путер од кикиритки Quinoa Криза Кенди Бар-2, 5, 10pk Големина: 2pk

Missy J е Carob Путер од кикиритки Quinoa Криза Кенди Бар-2, 5, 10pk Големина: 2pk

мислење на клиентот:

DEN 428.88
Достапност
Во достапна форма

???????????????????? ???????????? : Missy J е путер од кикиритки криза бар има 3 порции богата, крем carob и путер од кикирики.Вегетаријанци, Глутен-Бесплатно, Соја-Бесплатно, Пченка-Слободни и Млечни-Бесплатно. ???????????????????????????? ???????????????????????????????????? : Carob е слатка и здрава алтернатива на чоколадо која се користи за здравствено осигурување за повеќе од 4.000 години.Нашите вкусни слатки вегетаријанска carob бар вкус како млечно чоколадо, но не и чоколадо. ???????????????????????????? ???????????????????????????????????????????? : Сите Органски, Не-млечни производи, Не-ГМО, Глутен-Бесплатно, Кофеин-Слободни.Ние ги користиме Сладок различни Австралиски carob во прав, одржливо произведени палмово масло, шеќер кокосово, Нема евтини шеќер или Хидрогенизирани масла. ???????????? ???????????????????? ????'???? ???????????????????? : Направени од само ОРГАНСКИ топење carob на пазарот!Carob е извори од еден сопственик на фарма кој е само комерцијална фарма за одгледување на слатки сорти на carobs само за јадење.Оваа нова генерација carob е толку добро тоа не е дури ни да се спореди со стариот carob што може да се вкуси.Лесно се заменува било чоколадо. ???????????????????????????????????????? : Нашата мисија е да обезбеди "подобро за вас" закуски и храна која се прво и основно, небесна дегустација, слободен од нездрави состојки.Секогаш не-ГМО, сите органски и не се евтини шеќер, не хидрогенизирани масла и без кофеин.Големина : 2 Пакет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите