.

.

Aexit Чекор Тип на Аудио и Видео Додатоци 4mm Обврзувачки Пост Банана Џек Штекер Тест Конектори & Адаптери Сонда 2 парчиња

Aexit Чекор Тип на Аудио и Видео Додатоци 4mm Обврзувачки Пост Банана Џек Штекер Тест Конектори & Адаптери Сонда

мислење на клиентот:

DEN 590.40
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Обврзувачки Пост;Материјал : Пластични, Метални.Главната Боја : Црна, Црвена, Сребрена Тон;Одговара за : 4mm Банана Приклучок.Тема Кол : 12mm/0.47";Секоја Големина : 32 x 15mm /1.3" x 0.6"(L*D).Нето Тежина : 11g.Пакет Содржина : - 2 x Обврзувачки Пост.Карактеристики метал и на пластични материјали, голем терминал за жица за поврзување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите