.

.

Aexit 2 парчиња 8 Звучници Поправка Ohm 0.25 W 29mm Кол Надворешни Магнет Мини Звучник Поправка Додатоци Звучникот Рог

Aexit 2 парчиња 8 Звучници Поправка Ohm 0.25 W 29mm Кол Надворешни Магнет Мини Звучник Поправка Додатоци Звучникот

мислење на клиентот:

DEN 885.60
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Магнетни Говорникот Рог;Моќност : 0.25 W. Отпор : 8 Ohm;Тип : Надворешни Магнет.Облик : Тркалезна;Големина на(Секој) : 29 x 8m_m / 1.1i_n x 0.3i_n(D x T).Материјал : Магнет,Метал, Пластика;Тежина : 16g.Пакет Содржина : 2 Buc x Магнетни Говорникот Рог. 1.Оваа внатрешна магнет јазик е дизајниран со метална школка, надворешните магнетни тип, лесно да се инсталира.2.Широко се користи i_n мали преносни опрема, како што се мини кутија јазик, музички плеер, врата, компјутер, мултимедијални јазик, играчки итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите