.

.

Aexit 3 во Аудио и Видео Додатоци 1 Замена SMA Женски Crimp Тип Коаксијален АНТЕНСКИ Конектори & Адаптери Кабел Конектор

Aexit 3 во Аудио и Видео Додатоци 1 Замена SMA Женски Crimp Тип Коаксијален АНТЕНСКИ Конектори & Адаптери Кабел

мислење на клиентот:

DEN 580.80
Достапност
Во достапна форма

Точка Име : SMA АНТЕНСКИ Приклучок;Модел : SMA-J-3;Impedence : 50 Ohm.Connector Type : Женски;Навој Дијаметар : 5.6 mm/ 0.22".Дупка со Дијаметар : 3.3 мм/ 0.13";Вкупната Големина : 17 х 8мм/ 0.67" x 0.3"(L*Макс.D).Материјал : Метал;Главна Боја : Злато На Ѕвонење.Тежина : 5g;Пакет Содржина : 1 x SMA АНТЕНСКИ Connector1 x Pin1x Ferrule.Спецификација : Опис : Антена Продолжување Coax Кабел SMA Женски Конектор, RF Конектори Ferrule Pin Сет.

Клучни карактеристики

Description:
Antenna Extension Coax Cable SMA Female Connector RF Connector Ferrule Pin Set. :

Им се допаѓа и на купувачите