.

.

Напредни Коса Бустер, генерира повторно растење на 7 Ден Ѓумбир Germinal Раст на Косата Серум Фризерски Масло на Косата, Чистење, Третман Раст на Косата Масло Серум, Кос?

Напредни Коса Бустер, генерира повторно растење на 7 Ден Ѓумбир Germinal Раст на Косата Серум Фризерски Масло

мислење на клиентот:

DEN 379.68
Достапност
Во достапна форма

【НЕГУВАЊЕ И ПОПРАВКА на КОСАТА】 : Коса Серум помага во поправка на оштетена коса површината, се заклучува во влага & сјај и контрола frizz, Поправки, омекнува и ја зајакнува сува, кршливи, frizzy, преоптоварените со работа и оштетена коса. 【ПРИМЕНЛИВИ КОСА】 : Ѓумбир Germinal Масло може да се користи за губење на косата, по коса боја, бавен раст на косата, inelastic, откачен косата, косата, тоа е лесно да се скрши, груб и непослушните, не еластична.Раст на косата бавно, треба да расте косата, сува коса bifurcate кратко-калено. 【БРЗ ЕФЕКТ】 : Ѓумбир Germinal Масло ја зголемува растот на косата, во рок од 30 дена, 2 или 3 Пати брзо Брзина на раст на косата.Користете го 2-3 пати на ден за подобар ефект!. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА 】 : Ѓумбир Germinal Масло натопи соодветен износ на етерично масло врз главата, а потоа масажа со вашите прсти за 2-3 минути додека се апсорбира, Нема потреба да се измијте ја косата отпосле. 【Се ПОДОБРИ ИЗГЛЕДОТ НА ТЕНКА КОСА】 : Ова е косата задебелување на раст на косата серум за фино коса, која балансира и мрсна скалпот и косата се зголемува јачината на звукот и тело, како што тоа го враќа хранливи материи за да се промовира коса regrowth.Опис : се Промовира раст на косата и подобрување на губење на косата.Раст на косата решение користење на билни состојки можат ефикасно да силна косата и да се спречи губење на косата.Обезбедуваат хранливи материи кои се потребни за раст на косата, да го подобри растот на животната средина, и да се стимулира на косата да расте повеќе дебела црна коса.Масло контрола за да спречите затнување на порите, оставајќи коса свежи и еластична.Да имате темна коса и густа коса, и можете да направите за вашата омилена фризура, да се подобри вашиот надворешен лик и темперамент.Спецификации : Губење на Видот : Сите типови коса Пол : Унисекс НЕТО WT : 30ml Главна состојка : Женшен, ѓумбир, polygonum multiflorum, angelica Пакет се вклучени : 1/3/5 Ginger Раст на Косата Серум Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. 2.Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите