.

.

Jawline Exerciser Вратот,Лицето,Вилицата Exerciser за Мажи и Жени - Не BPA,Храна Одделение,Удобен и Преносливо,Преку лицето вежбање,вашето лице ќе биде потенка,поздрав и помлади,Д

Jawline Exerciser Вратот,Лицето,Вилицата Exerciser за Мажи и Жени - Не BPA,Храна Одделение,Удобен и Преносливо,Преку

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

【СОВРШЕН КВАЛИТЕТ】 Оваа jawline exerciser е направен од високо-квалитет, издржливи материјали, храна одделение, без bisphenol A, лесно да се чисти и кога се тестирани. 【ЛЕСНО ДА се РАБОТИ】 Оваа jawline exerciser, многу е пренослив и ергономски дизајниран за почетници и искусни луѓе да ја користите.Носат со вас во канцеларијата, патување, одмор или за домашна употреба, без разлика каде се наоѓате, вие можете да уживате во правилното вежбање!. 【ОЧИГЛЕДНО ЕФЕКТ】 Упорната употреба може значително да се подобри на лицето форма, велат збогум на двојно брадата и опуштено мускулите на лицето, брзо тенок телото и затегнете лицето и вратот. 【ИНТИМНИ ПОДАРОК】 За себе или како внимателен подарок за спортски фанови, пријатели, љубовници, сигурно ќе победи нивната благодарност!. 【ПОВЕЌЕ ФУНКЦИЈА】 Помалку желба - џвакање се покажа за да се намали желба и да доведе до повеќе губење на тежината. 【Опис】 - Овој производ не содржи bisphenol A, и усвојува храна одделение материјали. - Лесен за употреба, погоден за почетници и напредни корисници. - Лесен за носење, светлина и трајни производи, погодни за долготрајна употреба. - Тоа е добро за мажите и жените. - Помагаат да се намали вашата вилица, затегнете и тенок брадата. - Длето брадата и да се направи вашето лице да изгледа посилен. - Намалување на брадата и не се срамат на сликата. - Активирајте го лицето 57+ мускулите. - Зголемување на лицето на циркулацијата на крвта и снабдувањето со кислород за да направи да изгледа помлада. - Тенок и тонски лица се дефинираат контурите во различни агли. - Да се зголеми метаболизмот за да ви помогне да губат телесната тежина. - Да се намали апетитот со задоволување на желбата да се џвака и да јадат. - Ублажување на притисок и напнатоста во уста и лице. 【инструкции】 - Пред употреба, се стави на вилицата вежба во врела вода за 30 секунди. - Отстранување на вилицата вежба од врела вода и се тресат исклучување на вишокот вода. - Стави на вилицата вежба во устата, се џвака и задржете за 3 секунди.Повторете за 1 минута. - Џвакање брзо за 1 минута.Без компресија е потребно. - Полека да се џвака / 1 минута / 15-20 пати, џвакањето брзо за 1 минута или се додека не се уморни. - Тоа е само 30 дена.Направите авто-портрет и да уживате во нова насмевка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите