.

.

Homyl 2X Пакување од 50 Pipettes Дипломирал Лабораторија за Тестирање Издавање 0.2-10ml 0.2 ml

Homyl 2X Пакување од 50 Pipettes Дипломирал Лабораторија за Тестирање Издавање 0.2-10ml 0.2 ml

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

* Должина : околу 6.5 см / 2.56". * Овие се сосема нови пластични 0.2 ml трансфер Pipettes.Направени од ниска густина полипропилен во проѕирен "јасен" како што е прикажано во слика.Совршен за пренесување на течности.Овој оглас е за 50 трансфер pipettes. * Опис : 50 x 0.2 ml трансфер pipettes. * Боја : Транспарентна . * Пластична (пластика).Овие се сосема нови пластични 0.2 ml трансфер Pipettes.Направени од ниска густина полипропилен во проѕирен "јасен" како што е прикажано во слика.Совршен за пренесување на течности.Овој оглас е за 50 трансфер pipettes.Опис : - 50 x 0.2 ml трансфер pipettes - Пластична (пластика) - Должина : околу 6.5 см / 2.56" - Боја : Транспарентна Пакетот вклучува : 50x Pipettes.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите