.

.

Baiko Налепница Лизгалки, Тастатура и Глушец Оригинални Додатоци на жешка линија Игри Глувчето Нозе Глувчето Лизгалки за Славен Модел D Глувчето Gildes

Baiko Налепница Лизгалки, Тастатура и Глушец Оригинални Додатоци на жешка линија Игри Глувчето Нозе Глувчето

мислење на клиентот:

DEN 1996.80
Достапност
Во достапна форма

★Тоа се прави на прецизна обработка и има густа внатрешни работи. ★Мазни линии, таписерии изработка, совршено се прилагодува на вашата опрема. ★Спецификација на производот во согласност со Американската стандардна спецификација, со висока точност. ★Посветена на Американскиот пазар, специјализирана во производство на мобилен телефон додатоци, компјутерска опрема и резервни делови, компоненти, печатење на опрема и резервни делови. ★За повеќе информации за производот параметри, ве молиме погледнете во описот дел.Некогаш чувствував уморен од вашиот глушец не плови мазна доволно?Време е да го промените вашиот глувчето за нозете за екстра дека планирам да ги зголемите вашите перформанси во игра.- Висок Квалитет!Препорачливо!- Посебен високо полимерни композити.- Има карактеристики на не-лепило, голема мазност и висок носат-отпор.- Намалување на триењето помеѓу глувчето и mouse pad предизвикано од движење, се постигне ефектот на одржување.- Тоа во голема мера ќе се зголеми рамномерност помеѓу глувчето и mouse pad по користење, ви овозможи да се доживее чувство на слободно летање.- Работата на глувчето ролери е толку намерно и внимателно особено поднесување до работ на chamfering дека тоа може да се избегне несреќа scuffing глувчето за ролери ефикасно.- Целата серија на лепак линија е произведен од страна на жешка линија Игри сопствено производство.Откако ќе се користи по лепење на глувчето за долго време, тоа се уште може да се одделуваат целосно без неисправни за џвакање.Опис на производот : Product Основни Информации : -Телефон Игри Производ-Совршено се вклопуваат за вашиот глушец-КонкуренцијаF4 Silver Competition Нови заштитен F4 Сребро Третирани PTFE да се обезбеди планирам неспокојот од обичните PTFE, планирам чувствува неспокојот, и ќе трае подолго време Конкуренција Ниво одговара за професионални одделение игри играч.0.6 mm Задебелување замена тип, за да го замените оригиналниот глувчето feet Material : (PTFE)Количина : 2 по сетови pack NOTICE : Пред користење на глувчето лизгалки, отстранете ја оригинални решенија.Не се зголеми било оддалеченоста на глувчето и mousepad, така како да се спречи чувствителност на глувчето да бидат погодени.Чувајте ги вашите mousepad чисти за време на секојдневна употреба, избегне mousepad и глувчето ролери се изгребани поради прашина.Пакетот вклучува : (Без мало пакет)2 Поставува x Оригинални жешка линија Игри Глувчето Лизгалки за Славен Модел D Mouse About забрзана испорака на нарачки : Препорачана нарачка ќе пристигне во околу 5 работни дена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите