.

.

Берберот Стол Фризерски Салон Класичен Хидраулични Стил, Убавина Спа Опрема

Берберот Стол Фризерски Салон Класичен Хидраулични Стил, Убавина Спа Опрема

мислење на клиентот:

DEN 904.80
Достапност
Во достапна форма

Класичен и стилски дизајн совршено се вклопуваат со било barbershop оркестарот. 360 степени зглобот на стол ви помага работи полесно.Тешки хидраулични пумпи прави полесно приспособување на висина на дршката.Тешки Челична Рамка со висок квалитет СТП кожа,Премија хром круг база.Салонот стол е лесно да се инсталира.За product Our Берберот Стол е совршен прилог за Barbershop, козметички Салони, тетовирањето и повеќе.Стол со класичен и стилски дизајн и висока густина пена го прави совршено се вклопуваат за било barbershop оркестарот.Направен од тешки челична рамка и СТП кожа, нашиот претседавач не само што обезбедува траен поддршка за вашите клиенти, но, исто така, обезбедува сигурен употреба на долг рок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите