.

.

MECCANIXITY Јасно Акрилик Знак Носителот Слика Хартија Вертикално Рамка 8.3x5.8inch со Двојно Двострано Лепливи Ленти за Дом, Канцеларија Pack of 4

MECCANIXITY Јасно Акрилик Знак Носителот Слика Хартија Вертикално Рамка 8.3x5.8inch со Двојно Двострано Лепливи

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, ресторани, саеми или било кој други места каде што сакате да ги прикажете вашите документи, фотографии или книги,итн.Пакет од 4 Акрилик Знак Држач; Екранот Должина : 210mm/8.3 инчен; Ширината : 148mm/5.8 инчен; Дебелина : 5mm/0.2 инчи; Слот Ширина : 3мм/0.12 инч.Знакот носител е направен од високо-сила и трајни акрилик материјал со лепило двострано лента, без дупчење потребно, запечатен на двете страни, се прикаже и да се заштити хартија или слика ефикасно.На јасни акрилик рамка може да се инсталира на било каква рамна површина вертикално.Ве молиме откине заштитна фолија пред употреба, се стави на хартија во држачот и да ја поправите тоа на рамна површина со лепило двострано лента.Да се отстрани знак носителот, само ги исклучите двострано лента.Ве молиме имајте во предвид дека над-означени должината и ширината е внатрешен дијаметар од големината, тоа може да се одржи на повеќе листови на обична хартија, носителот е висока дефиниција и транспарентен.Што е ова?Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, ресторани, саеми или било кој други места каде што сакате да ги прикажете вашите документи, фотографии или книги,итн.Што ќе добијам?Пакет од 4 Акрилик Знак Држач; Екранот Должина : 210mm/8.3 инчен; Ширината : 148mm/5.8 инчен; Дебелина : 5mm/0.2 инчи; Слот Ширина : 3мм/0.12 инч.Дали постојат било какви предности на производот?Знакот носител е направен од високо-сила и трајни акрилик материјал со лепило двострано лента, без дупчење потребно, запечатен на двете страни, се прикаже и да се заштити хартија или слика ефикасно.Како да се користи?На јасни акрилик рамка може да се инсталира на било каква рамна површина вертикално.Ве молиме откине заштитна фолија пред употреба, се стави на хартија во држачот и да ја поправите тоа на рамна површина со лепило двострано лента.Да се отстрани знак носителот, само ги исклучите двострано лента.Она што треба да го забележи?Ве молиме имајте во предвид дека над-означени должината и ширината е внатрешен дијаметар од големината, тоа може да се одржи на повеќе листови на обична хартија, носителот е висока дефиниција и транспарентен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите