.

.

Мажите Памук Термички долна облека Поставите Ултра Мека Midweight Долго Џонс Врвот & Bottoms

Мажите Памук Термички долна облека Поставите Ултра Мека Midweight Долго Џонс Врвот & Bottoms

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.УЛТРА-МЕКИ ТКАЕНИНИ : Мажите термички долна облека е midweight термички сет, кој е направен од памук-spandex материјал кој ќе фитил далеку влага можете да продолжите да се исуши без лепливи или лепливи чувство, па можете да ги носи во текот на целиот ден.ДОБАР ПОТ АПСОРПЦИЈА И ТОПЛИНА : Кога ќе се испотени и топло од вежбањето, термички долна облека во собата може да се намали пот или било каква влага дека може да се случи од страна на wicking тоа далеку од кожата да се исуши побрзо, сите, додека, изолација од студ.EXTENSIBLE И РАСТЕГЛИВ : Изграден со флексибилност, долго Џонс врвот и bottoms е многу растеглив нудат целосна мобилност.На ткаенина нема да го попречат вашиот движење, па можете да се движи слободно, додека во салата, канцеларија или дома.Тие се совршен за сите активности и ќе ви ги удобно.ПОГОДЕН ЗА ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА употреба : Во Зима, отворено работа, патување, кампување & ски, можете да ги носи во текот на целиот ден.Термички долна облека сет ќе ги задоволи сите ваши потреби и очекувања.Можете да ги носи на отворено или во затворен простор и да бидат уверени ќе имаат максимална удобност и заштита резултати.НУДЕЈЌИ ДОЛГ ЖИВОТ : Мажите термички долна облека собата е мека против кожата, сепак, неговата силна шевовите нема да рипувате или солза предвреме, нудејќи долг живот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите