.

.

Термички Работ Компресор (100 V) за Модел CS011 50 Hz Компактен Серија клима уред

Термички Работ Компресор (100 V) за Модел CS011 50 Hz Компактен Серија клима уред

мислење на клиентот:

DEN 10656.00
Достапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Термички Работ Компресор (100 V) за Модел CS011 50 Hz Компактен Серија клима уред.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите