.

.

XIDUO 300pcs М2 М2.5 М3 Хексадецимален Штекер Нерѓосувачки Челик SS304 Кап Завртки Гром Асортиман Поставите Метрички Навој Асортиман Рамна Глава Завртка Хардвер Монтажа

XIDUO 300pcs М2 М2.5 М3 Хексадецимален Штекер Нерѓосувачки Челик SS304 Кап Завртки Гром Асортиман Поставите

мислење на клиентот:

DEN 1407.12
Достапност
Во достапна форма

- Постојат неколку заеднички должини во овој сет за општа намена го користите, која ќе ги задоволи дневните основна потреба. - Се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата. - Направени на 304 нерѓосувачки челик материјал, на 304 нерѓосувачки челик материјал дава сила и нуди добра отпорност на корозија во многу средини. - Одлична за употреба како одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи. - Добро спакувани и избрани во проѕирна пластична кутија за практично користење и чување. - Направени на 304 нерѓосувачки челик материјал, на 304 нерѓосувачки челик материјал дава сила и нуди добра отпорност на корозија во многу средини.- Одлична за употреба како одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.- Добро спакувани и избрани во проѕирна пластична кутија за практично користење и чување.- Постојат неколку заеднички должини во овој сет за општа намена го користите, која ќе ги задоволи дневните основна потреба.- Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.

Клучни карактеристики

Material:
304 stainless steel
Size & Quantity:
M3*8 20PCS :
M3*10 20PCS :
M3*18 20PCS :
M3*20 20PCS :
M3*30 20PCS :
M2.5*25 20PCS :
M2.5*20 20PCS :
M2.5*16 20PCS :
M2.5*10 20PCS :
M2.5*8 20PCS :
M2*20 20PCS :
M2*16 20PCS :
M2*10 20PCS :
M2*8 20PCS :
M2*6 20PCS :
Package list:
1 box * Fasteners :
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Им се допаѓа и на купувачите