.

.

airgoesin Хартија Првенство Капакот на Држачот за Диспензерот Дрво Организаторот за Дома Партија или Кафе, Продавница Контра Кафе

airgoesin Хартија Првенство Капакот на Држачот за Диспензерот Дрво Организаторот за Дома Партија или Кафе, Продавница

мислење на клиентот:

DEN 2159.52
Достапност
Во достапна форма

1 Парче Навистина Дрво Хартија Првенство Држачот.Куп и капак фармацевт или Држач за хартија или пена чаши кафе.Секој капак или во купот на дел има 4" на просторот.Организирајте ги вашите чаши со нашите полици.Оваа организатор е совршен за погодност продавница, дели, сендвич продавница, ресторан и Breakroom.Одлично решение за вашето кафе контра екранот или кафе setup.Одговара на СЕКОЈ тип на ЧАША (пена, пластика и хартија) од БИЛО кој производител и речиси БИЛО која големина!.Опис 100% сосема нов и висок квалитет Направен од висок квалитет на дрвени.Куп и капак фармацевт или Држач за хартија или пена чаши кафе.Организирајте ги вашите чаши со нашите полици.Оваа организатор е совршен за погодност продавница, дели, сендвич продавница, ресторан и Breakroom.Одлично решение за вашето кафе контра екранот или кафе setup.Користете го ова во врска со многу од нашите други производи, за да ја завршите постапката.Секој капак или во купот на дел има 4" на просторот.Одговара на СЕКОЈ тип на ЧАША (пена, пластика и хартија) од БИЛО кој производител и речиси БИЛО која големина!Димензии : 40cm x 11.5 cm x 34cm Пакување Листа 1 Вистинско Дрво Хартија Првенство Носителот како погоре на Сликите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите