.

.

MGIZLJJ Вежбање Велосипеди,Затворен Велосипедизам Стационарен Велосипед,Затворен Велосипедизам Велосипед со Удобно Седиште Перница,Таблет Носителот и LCD Монитор

MGIZLJJ Вежбање Велосипеди,Затворен Велосипедизам Стационарен Велосипед,Затворен Велосипедизам Велосипед со

мислење на клиентот:

DEN 1692.00
Достапност
Во достапна форма

Ефективна Вежба Велосипед - Повеќе надолу во помалку време.Јавањето може да согорувате масти брзо, изградба на мускулите на јадрото и да се зајакне срцето, но се намалат повредите.Мулти-зафат handlebar, со прилагодливи отпор, нашите стационарен велосипед ги задоволува потребите на почетници да се професионалци.На стационарен велосипед е опремен со тешки-должност двонасочна flywheel дека дава повеќе енергија и претставува предизвик спортски искуство.Разни тензија нивоа ќе ви овозможи да се создаде различни интензивно вежбање кое согорува повеќе калории.Дигиталниот следи ќе следење и снимање на вашиот вежба време, брзина, далечина, калории и пулс во реално време, така што ќе може да се разбере вашиот напредок и да го подесите вашиот вежби распоред на време.Поддршка до 330 кг, анти-пропадна педали од велосипед е дизајнирана со прилагодливи пети носителот и сопирачката за итни случаи да го направи вашиот побезбедно возење.На 6-начин прилагодливи седиште и handlebars можат да бидат прилагодени на различни височини.Forefoot тркала ви помогне да се движат вашиот велосипед лесно.Дизајнот на не-контакт magnetoresistive и повлечете се вози систем создава неверојатно мазни и речиси нечујно возење.Име на производ : Ветер Отпор Неспремност Фитнес Велосипед Отпор Ниво : 16 Resistance систем : ветер отпор неспремност combined Product тежина : 72kg Seat прилагодливи : предни и задни adjustment Load лимит : 150 KGEquipment големина : 123*67.5*142cm7 главните предности : Рационализација grip2.LCD исклучителна panel3. Прилагодливи seat4. Прецизност bearings5. Висок квалитет fan6. Двострано pedal7. Голема resistance Electronic види екранот : скенирање, брзина, време, растојание, calories Scope : office, family Resistance прилагодување : завртка shift adjustment Welcome на нашата продавница, Ако ви треба повеќе производи, ве молиме кликнете на мојата продавница за да одберете различни стилови за да се купи, ви посакувам среќни секој ден!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите