.

.

YESWELDER 25-pk МИГ Заварување Контакт Совет 000-068 (0.035) за Милер Millermatic М-10 M-15 M-25 M-40 M-100 M-150 Hobart H-9 H-10 МИГ Пиштоли

YESWELDER 25-pk МИГ Заварување Контакт Совет 000-068 (0.035) за Милер Millermatic М-10 M-15 M-25 M-40 M-100

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Работа со гас diffuser 169-716 во Милер Millermatic М-10/15/25/40 и Hobart H серија МИГ пиштоли или еквивалент пушки.Ќе добиете по Дваесет и Пет (25) 0000-068 контакт совети на оваа цена.Премиум квалитет 000-068 (0.035") контакт совети за Милер Millermatic М серија МИГ пиштол (M-10 и 15 и 25 и 40 години, М-100 и 150) или Hobart H-9 и H-10.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите