.

.

Marky G Облека за Мажи САД за Собирање Flex Руно Zip Качулка (3 Парчиња) Целосна Sweatshirt (3 Пакети)

Marky G Облека за Мажи САД за Собирање Flex Руно Zip Качулка (3 Парчиња) Целосна Sweatshirt (3 Пакети)

мислење на клиентот:

DEN 889.68
Достапност
Во достапна форма

50% Полиестер/ 50% Чешлани Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Маскирани со бела заврши полиестер нерешено кабелот.Метал патент. 1 × 1 ребро ракави и дното бенд.Flex руно zip качулка со 50% Полиестер/ 50% Чешлани памук; маскирани со бела заврши plyester нерешено мозок; Метални патент; 1 × 1 ребро ракави и дното бенд; кенгур џебови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите