.

.

17 Contoured Дрвени Одговараат w/ Заклучување Бар -Природни 50pk , за Домашна Организација и Облека Закачалки

17 Contoured Дрвени Одговараат w/ Заклучување Бар -Природни 50pk , за Домашна Организација и Облека Закачалки

мислење на клиентот:

DEN 979.20
Достапност
Во достапна форма

Крај : Природни.Хардвер : Хром.Должина : 17".Дебелина : 1/2".Нашите contoured дрвени одговараат на закачалки има малку криви форма, рецки за бесење ремени, на хром вртливата кука и дрвена заклучување панталони бар.Тие се обложени во трајни јасна лак финиш.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите