.

.

Нил Sedaka: Живеат - Концерт - Greatest Hits - Класични Песни - Музика - Пал VHS

Нил Sedaka: Живеат - Концерт - Greatest Hits - Класични Песни - Музика - Пал VHS

мислење на клиентот:

DEN 400.80
Достапност
Во достапна форма

Нил Sedaka : Живеат - Концерт - Greatest Hits - Класични Песни - Музика - Пал VHSItem Состојба : Многу Добро Убаво Гроздобер, Колекционерски Видео.Зумирање На Слики За Да Ги Видите Точната Состојба.И Одјавување На Други Предмети Што Се Нудат.Објектот Специфики : Изменета Содржина : Нема Жанр : Music & Концерти Не-Домашниот Производ : Нема Сигнал Стандард : PAL.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите