.

.

R/T 39 Широк - Низок Профил SUV Запечатени Звучник Кутија - Dual 10

R/T 39 Широк - Низок Профил SUV Запечатени Звучник Кутија - Dual 10

мислење на клиентот:

DEN 1619.28
Достапност
Во достапна форма

39" широк x 9" високи x 18" длабоко.75 cu ft воздушен простор. 6.75" звучник за монтирање длабочина.Има dual 10" woofers (Downfire).Со цел да се вклопи : Grand Cherokee, Слобода, Елемент, C-RV, Пасош, H-2, Navigator, Пилот, X-5, RAV4, Outlander, Pathfinder, Montero, Murano, Истражувач, Xterra, Пионер, Пратеник, и други средни SUV е.Направени со премиум МЕДИЈАПАН и RT Претпријатија "Quad Заклучување" заеднички изградба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите