.

.

20 Парчиња/Многу Сива Пескарење Нокти Датотека Блок 100/180 Сунѓерот Датотеки Полирач Бафер Во Собата,Сива

20 Парчиња/Многу Сива Пескарење Нокти Датотека Блок 100/180 Сунѓерот Датотеки Полирач Бафер Во Собата,Сива

мислење на клиентот:

DEN 515.76
Достапност
Во достапна форма

Повеќе Usages : Овие нокти датотека алатки се погодни за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти и лажни нокти, исто така, совршен за добивање на ноктите гел/лепак off.Лесен за Користење : Ултра лесен, лесен за употреба.Овие прекрасни помине уметност алатки се одлични за поднесување ноктите пред да помине третман & помине проширување.Лесно и ефикасно да ги користат, ги отстранува сртовите на вашите нокти површината.Погоден за професионалци и дома mani-pedi првично училиште.Функција : Трајни и перат, работ, нема да се носи надвор лесно, може да се користи многу пати.Трае подолго од други слични чистење блокови.Кожата Пријателски : Ефикасна мелење и чистење, во меѓувреме нема да му наштети на кожата.Мора да ги Имаат во Салони и во Домашни : Нокти датотеки се одлични за сите ваши поднесување потреби, Нокти, Хоби, Занаети.Мора да имаат професионални салони и diy помине уметност дома.Страшно подарок за девојки кои сакаат да помине уметност како роденденски подарок, Божиќ подарок & ноќта на Вештерките Подарок.Количина : 20 pcs Voltage : None Item Тип : Ноктите File Size : 9x2.8x1.2cm Material : Acrylic Model Тип : Сива Сунѓерот Нокти Датотека 100/180 Material : Пластични & Sandpaper & Sponge Color : Како picture Item Тип : Месечината Стил Сунѓерот Вар На Ongle Професионални Помине File Feature : УВ Гел лак Салонот Помине Tools Style : Силна Лима Бафер Manicura Pedicura Other : Prismatic Гел лак на Ноктите Датотека поставите лима unghie.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите