.

.

Вежба Битови За 6pcs Поставите Титаниум Слој Хексадецимален месо тело Лопата Битови Рамен Досадни Малку Дрво Вежба Малку алат Дупка Видов 10,12,16,18,20,25 mm Дупчење

Вежба Битови За 6pcs Поставите Титаниум Слој Хексадецимален месо тело Лопата Битови Рамен Досадни Малку Дрво

мислење на клиентот:

DEN 1634.40
Достапност
Во достапна форма

Тип : Countersink Вежба Малку.DIY Материјали : Дрво.должина : 137mm.is_customized : Yes.Употреба : За Дупчење Дрво.Опис : Боја : во pic Precision земјата на сите површината за точни дрво drilling Can се користи со најмногу енергија drills For сечење директно или аглеста дупки во дрвени предмети, иглолистен, на крајот жито, крстот жито & ламинат panels Bits се дизајнирани за точна позиција и брзо penetration Specification : Материјал : HSSLength : Прибл. 137mm/53.94"6.35 mm/0.25" Shank Size Вклучуваат : 10мм, 12mm 16mm 18mm 20mm 25mm Quantity : 6pcs/set Item Спецификација : Тип : Вежба Bit DIY Материјали : Woodworkinglength : 137mmis_customized : Yes Use : Дрво Drilling Material : Висока Брзина Steel Shank : 6.35 mm 1/4"Функција : Прецизност земјата на сите површината за прецизно дупчење дрво.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите