.

.

Со капак складирање кутија 2 парчиња на 30L количка за складирање кутија пластична куфер складирање кутија наредени виткање комунални кутија (粉色)

Со капак складирање кутија 2 парчиња на 30L количка за складирање кутија пластична куфер складирање кутија наредени

мислење на клиентот:

DEN 887.76
Достапност
Во достапна форма

Квалитетот количка за складирање на случај е направен од премиум PP материјал, оваа алатка случај е издржлив, силни, лесни и силна.заштита на животната средина.Мултифункционален Складирање Случаи Нашиот пластични резервоарите се совршени за завршувањето на гардероба простор да се усогласат вашето возило багажникот уредно или продавница за облека, играчки, книги, закуски, чевли и остатоци.Големи и практичен дизајн Секој бин е страна со лесна контрола парапети обезбедување 30 L простор за различни лични предмети.Дизајн складирање кутија со капак, безбедно складирање, водоотпорен и прашина-доказ.Наредени преносни чување на кутии-Повеќе чување на кутии може да бидат наредени заедно.Може да бидат поставени во повеќе слоеви, се зачува простор, подобрување на стабилноста.Со добар капацитет на носивост, можете да ги организирате и транспорт essentials повеќе лесно. ❤ ~ Моќен По-продажбата на Поддршка на Системот : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања или било какви прашања при добивање на пакетот.Ние сме многу среќни да добијат повратни информации и да ви послужи.Наредени преносни чување на кутии-Повеќе чување на кутии може да бидат наредени заедно.Може да бидат поставени во повеќе слоеви, се зачува простор, подобрување на стабилноста.Со добар капацитет на носивост, можете да ги организирате и транспорт essentials повеќе лесно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите