.

.

Nite Ize PLSBM-01-Р3 S-Biner Taglock

Nite Ize PLSBM-01-Р3 S-Biner Taglock

мислење на клиентот:

DEN 165.12
Достапност
Во достапна форма

Универзално цел да се вклопи во повеќето беџ и јака/harnesses.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, градежништвото.Сигурно не ' рѓосувачки челик жица портата затворање со центарот за заклучување функција која не се заклучи на двете порти.Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите