.

.

Noli Јога Жените Activewear Перформанси Leggings

Noli Јога Жените Activewear Перформанси Leggings

мислење на клиентот:

DEN 839.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само.Наменета За : Јога, Пилатес, Barre, Спин, и нешто што добива на срцето транспорт.Ткаенини(s) : 46% Полиестер 36% Polyamide 18% Lycra.Нега : Машина или рака мие ладно; собори сува ниска и да се отстранат веднаш или висат сува.Одговара : Тесни Пораст : Средината на Пораст Должина : Глуждот должина.Направени со љубов во САД.Направени од увезени италијански 8 начин се водат свилен мека ткаенина.Широк compressive корселе flatters и го прави за слабеење силуета.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите