.

.

2017 Panini Дијамант Кралевите DK Оригинали #18 Ози Смит Св. Луј Кардинали Бејзбол Картичка

2017 Panini Дијамант Кралевите DK Оригинали 18 Ози Смит Св. Луј Кардинали Бејзбол Картичка

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Св. Луј Кардинали.Ози Смит. 2017 Panini Дијамант Кралевите DK Оригинали Бејзбол Картичка.Соберат целата собата и се погледне за инсерти тука.Еден Картичка Бродови во Врвот на Оптоварување и Мека Ракав.Картичка Состојба е NM-MT.Имаме тим се поставува за Безбол, Фудбал, Кошарка, Хокеј и Фудбал.Имаме голем избор на Autographs, Дресови, и Сувенири картички!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите