.

.

4PCS Памук Бебе Пот Абсорбента Крпа 4 Слоеви Пот Wicking Влошки Bibs 2145CM-A02

4PCS Памук Бебе Пот Абсорбента Крпа 4 Слоеви Пот Wicking Влошки Bibs 2145CM-A02

мислење на клиентот:

DEN 432.24
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 21*45 cm/8.27*17.72 инчен; Погоден за бебе, кој е 0-6 години; Пакетот вклучува 4 Пот Крпа.МЕКИ и УДОБНИ : усвојување Памук Предиво како материјал; 4 слоеви газа.Сува целиот ден; Дише, пот абсорбента wicking крпа.Родителите едноставно може да се примени ова крпа на, insead на менување на платно, кога тие се sweated, особено во зимскиот период кој може да се добие далеку од студ.Не само пот крпа, но, исто така, бебе хранење лигавче и перница крпа.За нега на бебешка кожа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите