.

.

2018 Panini Дијамант Кралевите Врамени Црвено #118 Мигел Andujar New York Yankees Службен MLB ПА Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба

2018 Panini Дијамант Кралевите Врамени Црвено 118 Мигел Andujar New York Yankees Службен MLB ПА Бејзбол Трговски

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

New York Yankees.Мигел Andujar.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2018 Panini Дијамант Кралевите Врамени Црвено #118 Мигел Andujar New York Yankees Службен MLB ПА Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите