.

.

Појавување на Намирници & Свитлива Tote 6 Торба Пакет СПАСИ $7, СИНА

Појавување на Намирници & Свитлива Tote 6 Торба Пакет СПАСИ $7, СИНА

мислење на клиентот:

DEN 2280.00
Достапност
Во достапна форма

СЕТ ОД 6 КЕСИ вклучува 3 Делукс Намирници Кеси 12 x 7 x 15 инчи висок и 3 Мали Виткање Totes 11.5 x 4 x 14 инчи висок.ДЕЛУКС НАМИРНИЦИ КЕСИ haves 6 внатрешни работи поп-од шише ракавите за да се задржи висок предмети во место како шишиња, високи зеленчук, baguettes, итн.МАЛА КОЛИЧКА TOTE; компактен торба дека кога навива е само 2 инчи во дијаметар и 6 инчи долг, за лесно складирање во чанта, автомобил, ранец, или куферот, па секогаш имаат торба со вас.СОВРШЕН за ИТНИ случаи ТОРБА; одличен за шопинг, носејќи вашиот лаптоп место на вашиот телефон, паричник и копчиња во внатрешноста на безбедна 6 х 8 во.внатрешни работи џеб за да ги чуваат безбедно.ЕДНОСТАВНА ЕКОЛОГИЈА Е СЕРТИФИЦИРАН од страна на Глобалниот Органски Текстил Стандард (GOTS) и за Екологија и Општествена Одговорност; еден од неколку САД врз основа на компаниите да се постигне најтешките и повеќето холистички сертификација во текстилната индустрија.Соодветен сет од 6 обновливи крпа кеси, совршен за центар & пазарот и трговски или било сметководствена потреби.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите