.

.

Домот Трепките Индивидуални Одблесокот X-Долга Црна Трепки (Pro Десетина Пакет - 12 Коцки)

Домот Трепките Индивидуални Одблесокот X-Долга Црна Трепки (Pro Десетина Пакет - 12 Коцки)

мислење на клиентот:

DEN 911.76
Достапност
Во достапна форма

12 коцки на професионални одделение индивидуални одблесокот трепките во еден еко-пријателски, ултра-преносни, мулти-функционални кутија!.Должина - 16 мм.Секој кластер е направена на 10 совршено завиткан & разгореа трепките.Целосно индивидуализира - се користат за создавање драматични за јачина на звук/должина или само да се пополнат празнините. 12 коцки = вкупно 720 трепките.Домот Трепките индивидуални трепките се најмногу природен изглед на начин да се постигне целосни, подолго, повеќе луксузни удари со камшик! 100% прилагодлива - се користи како многу или неколку, како што сакате да ги додадете волумен, должина, или едноставно пополнете ги празнините. **Лепило не се вклучени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите