.

.

CY2304SC-2 - Часовникот и Времето 8-Игли SOIC 2304 (10 Парче Многу)

CY2304SC-2 - Часовникот и Времето 8-Игли SOIC 2304 (10 Парче Многу)

мислење на клиентот:

DEN 804.00
Достапност
Во достапна форма

Мал Преглед Интегрирано Коло.Часовникот и Времето IC. (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.ЧЕМПРЕС PHLX Часовникот и Времето IC Мал Преглед Интегрирано Коло 8-пински SOIC Површината Планината 2304.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите