.

.

Lululemon Mens Метал Пропустливи Техника Долг Ракав Кошула

Lululemon Mens Метал Пропустливи Техника Долг Ракав Кошула

мислење на клиентот:

DEN 2112.00
Достапност
Во достапна форма

Лесна конструкција, анти-смрдеа технологија, и стратешки venting направи оваа кошула тренинг-сесија подготвени.Пот wicking ткаенина е 4 начин на истегнување.Silverescent технологија, powered by X-СТАТИЧКИ, е анти-смрдеа и го задржува вашата кошула мириса свежо.Mesh venting поттикнува струење и ви држи кул.Лесна конструкција намалува масовно да помогне да се спречи chafing. 50% полиестер, 48% најлон, 2% X-СТАТИЧКИ најлон.Лесна конструкција, анти-смрдеа технологија, и стратешки venting направи оваа кошула тренинг-сесија подготвени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите