.

.

1994 ИЛ 1994 ИЗРАЕЛ 50-Ден на Независност на ЗНАМЕ ГРОЗДОБЕР Пр Sheqel Добра Uncertified

1994 ИЛ 1994 ИЗРАЕЛ 50-Ден на Независност на ЗНАМЕ ГРОЗДОБЕР Пр Sheqel Добра Uncertified

мислење на клиентот:

DEN 9571.20
Достапност
Во достапна форма

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world - реномирани античка монета хебрејски : ; арапски : ), официјално на Државата Израел, е земја на Блискиот Исток, на југоисточниот брег на Средоземното Море и северниот дел на брегот на Црвеното Море.Таа има земјиште се граничи со Либан на север, Сирија на североисток, Јордан, на исток, Палестинските територии на Западниот брег и појасот Газа кон исток и запад, соодветно, и Египет на југозапад.Земјата содржи географски различни карактеристики рок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите