.

.

SANNO Фрижидер Замрзнувач Кошеви Жица Корпи за Складирање, Метална Жица Кошеви Организирање Кутии за Складирање Кошници со Рачки за Кујна, Спална соба Кабинети Прови

SANNO Фрижидер Замрзнувач Кошеви Жица Корпи за Складирање, Метална Жица Кошеви Организирање Кутии за Складирање

мислење на клиентот:

DEN 792.00
Достапност
Во достапна форма

Приближните Димензии : 11in(L) x 10in(W) x 7in(H) .Жица мрежа направени од Здрав челична конструкција со ЈП обложени,така што тие се сигурни дека нема да рѓа и ќе стане главен елемент во вашиот дом.Совршен за чување на провизии предмети, шишиња, занаетчиски и уметнички материјали, средства за чистење, залихи, и многу повеќе!Чувајте ги вашите замрзнувач уредни и организирани.Три складирање кошници со вграден-во рачки за преносливост.Рачки направи овие кутии лесно да се отстрани од полиците.Отворен дизајн ви овозможува лесно да ги видите сè во кошница.Совршено решение за организирање на мноштво на предмети за домаќинството како видео игри, играчки, лосиони, бања сапуни, шампони, балсами, постелнина, крпи, перење потреби, занает или училишен прибор, шминка и убавина материјали и повеќе; можностите се бескрајни; Одлични за колеџ dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs, кабини и campers, исто така, Користењето на овој мулти-цел кошница каде што треба да додадете складирање и се организира. 2 ГОДИНА GUARANTEE - Ако не сте среќни со вашиот купите за било која причина, ние ветување да се направи тоа право!Контакт со нас и ќе добие целосна наплата без проблеми и без прашања праша!. 11 инчен (Должина) x 10 инчен (Ширина) x 7 инчен (Висина).Жица мрежа направени од Здрав челична конструкција со ЈП обложени,така што тие се сигурни дека нема да рѓа и ќе стане главен елемент во вашиот дом.Жица за складирање кошница со вграден-во рачки за преносливост.Рачки направи овие кутии лесно да се отстрани од полиците.Отворен дизајн ви овозможува лесно да ги видите сè во кошница.Совршено решение за организирање на мноштво на предмети за домаќинството како видео игри, играчки, лосиони, бања сапуни, шампони, балсами, постелнина, крпи, перење потреби, занает или училишен прибор, шминка и убавина материјали и повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите